Amazing Places představuje se značkou Kama kolekci

neděle, 20. února 2022, 07:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Projekt Amazing Places ve spolupráci se značkou Kama připravil kolekci zimního oblečení.

Kolekce s názvem Amazing Kama, zdroj: Amazing Places

Kolekce s názvem Amazing Kama, zdroj: Amazing Places

Amazing Places, mapující„nejkouzelnějších místa“ nejen v České republice, se spojuje s českou rodinnou firmou Kama a společně připravily kolekci zimního oblečení s názvem Amazing Kama.

„Naše spolupráce s Amazing Places se zrodila velmi přirozeně. Plánovali jsme focení naší nové kolekce a hledali vhodné lokace, které by podtrhly atmosféru našich výrobků. S návrhem oslovit Amazing Places přišel náš společný ambasador Přemek Vida a pak už měly věci rychlý spád,“ vysvětluje Bibiána Navrátilová, marketing specialist společnosti Kama. 

„Jsme na jedné vlně. Zastáváme podobné hodnoty a postoje k našemu podnikání. Slovo dalo slovo a vznikla myšlenka na speciální limitovanou edici oblečení pro naše ambasadory a fanoušky,“ doplňuje Petr Kotík, zakladatel projektu Amazing Places. 

Tým Amazing Places vybral jako základ nově vznikající limitované edice jeden ze svetrů, který střihem sedí ženám i mužům. Kama si pohrála s designem; vycházeli přitom z loga projektu Amazing Places. Písmeno A zakomponovali do tvaru hvězdy a nahradili jím původní hvězdu, která se v norském vzoru od Kamy standardně nachází. Vyjma svetru je motiv použit i na doplňcích – čepici, čelence, rukavicích a šále. Úlohy modelek a modelů se ujali přímo členové týmu Amazing Places.

V Amazing Places učí lidi, že pro špičkovou dovolenou nemusejí opustit Českou republiku. Kama je česká rodinná značka, která se hlásí k myšlence Fashion Revolution, jejímž cílem je, aby oděvní průmysl neprodukoval oblečení jen krásné na pohled, ale i tak říkajíc uvnitř. Celých 30 let držíme výrobu v České republice a nekompromisně dbáme na kvalitu našich produktů i zákaznického servisu a ani na chvíli nás nepřestalo těšit naše řemeslo. S Amazing Places nás mimo jiné nepochybně spojuje právě ta láska k práci,“ uzavírá Navrátilová z Kamy.

Součástí spolupráce je kromě výrobků také vzájemná podpora na sociálních sítích obou značek. 

-stk-