CNC zavádí online bazar pod značkou deníku Blesk

středa, 9. února 2022, 13:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

CNC zavádí pod značkou Blesku novou bazarovou službu Bazar Blesk.cz, která rozšiřuje nabídku e-commerce služeb skupiny.

Zdroj: Czech News Center

Zdroj: Czech News Center

Společnost Czech News Center (CNC) spustila novou e-commerce službu, která je součástí tříletého plánu digitální transformace. K portálovému bazaru Mimibazar a srovnávačům cen typu HledejCeny.cz přidala bazarovou službu Bazar.Blesk.cz.

Na online bazaru mohou uživatelé prodat nepoužívané produkty či nakoupit z druhé ruky. Má také pomoci firmám poslat dál své použité či otevřené zboží, a podpořit tak jejich snahu o cirkulární ekonomiku. V základu jsou všechny inzeráty zdarma, nechybí však možnost topování za platbu. Zvýrazněná i neplacená inzerce má získat podporu i na dalších stránkách blesk.cz či v tisku, nebo u dalších titulů spadajících pod CNC.

„Poptávka po bazarovém zboží za poslední roky nepochybně vzrostla. Hlavní příčinou je posilující takzvaný zelený trend, akcentující co největší ohleduplnost k životnímu prostředí. Bazary a recyklace zboží tak hrají v tomto směru důležitou roli, a to nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy,” uvedl Martin Slavík, e-commerce manažer v CNC. 

CNC plánuje přidat bazary i k dalším svým titulům, například ke sportovnímu nebo auto-moto obsahu. „CNC má díky své šíři obrovskou sílu a zásah, jen v online oslovujeme kolem 7 milionů lidí za měsíc,” sdělil Filip Topol, který vede v mediálním domě vývoj online produktů. 

Bazar.Blesk.cz doplnil stávající e-commerce služby CNC, kterými jsou skupina srovnávačů cen HledejCeny.cz (Sleviste.cz, azz.cz, nejrychlejsi.cz, zbozi.blesk.cz, zbozi.mobilmania.cz a stojizato.sk) a skupina Mimibazar (Mimibazar.cz, Mimibazar.sk, Mimiaukce.cz, Mimiaukcia.sk, Mimishop.cz).

-mav-