Dm dává na trh limitovanou edici veganských produktů

čtvrtek, 3. února 2022, 10:15 Aktuality, Retail MediaGuru

V rámci projektu Veganuary uvádí dm drogerie limitovanou edici 23 veganských produktů privátní značky dmBio. Zákazníci je budou moci koupit v průběhu měsíce února.

V limitované edici bude celkem 23 produktů pod privátní značkou dmBio, zdroj. dm drogerie

V limitované edici bude celkem 23 produktů pod privátní značkou dmBio, zdroj. dm drogerie

Obchodní řetězec dm drogerie markt se zapojuje do lednové výzvy Veganuary, má za cíl informovat o veganství a pomáhat těm, kteří jej hodlají přijmout za své. V únoru proto uvádí limitovanou edici 23 veganských produktů privátní značky dmBio. Ta bude k dostání jen v tento měsíc.

„Její zařazení do stálé nabídky v tuto chvíli neplánujeme. Ale pro zákazníky chystáme během roku další doplnění naší nabídky o zajímavé novinky," uvádí k edici Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

Dm postupně rozšiřuje nabídku výrobků pro vegany. Aktuálně nabízí více než 2400 produktů, což je přibližně 16 % sortimentu. Zájem o tyto výrobky, které lze v regálech poznat podle označení Vegan přímo na zelené cenovce, podle Peroutky rok od roku roste. Například v roce 2021 byl obrat z prodeje veganských produktů o 16 % vyšší než v roce 2020, v případě kosmetiky byl zaznamenán růst o 20 %.

Vybrané produkty limitované edice budou prezentovány na stránkách únorového Journalu. Speciální samostatnou kampaň k těmto produktům řetězec neplánuje.

Do výzvy Veganuary, kterou od roku 2014 organizuje stejnojmenná britská nezisková společnost, se v roce 2021 zapojilo 580 tisíc účastníků, za sedm let konání projevily zájem přes 2 mil. osob.

Dm drogerie podpoří ke svým 30 letům udržitelné projekty

sobota 8. ledna 2022

-zue-