Do vedení Creative Docku nastupuje Gabriela Teissing

čtvrtek, 17. února 2022, 10:50 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici provozní ředitelky společnosti Creative Dock přichází Gabriela Teissing.

Gabriela Teissing, zdroj: Creative Dock

Gabriela Teissing, zdroj: Creative Dock

Novou provozní ředitelkou (Chief Operations Officer) společnosti Creative Dock se stala Gabriela Teissing. Do nově vytvořené pozice nastoupila z postu finanční ředitelky. V Creative Docku působí od roku 2019. V nové funkci bude mít na starosti dodávku všech projektů v rámci celé skupiny i integraci dvou posledních evropských akvizic – švýcarskou inovační společnost Spark Works a německou prognostickou a strategickou společnost Rohrbeck Heger.

Gabriela Teissing svou profesní kariéru začínala jako řídící partner v komunikační agentuře Semma. V letech 2011 až 2013 působila jako generální ředitelka Havas Worldwide Digital Prague a zároveň má za sebou šestiletou zkušenost s řízením společnosti Hercules Transforming Production. V roce 2016 založila firmy Rebel & Glory a Dazzle Pictures zabývající se virtuální realitou a digitálními triky, které využívali ve svých filmech i hollywoodští producenti.

Společnost Creative Dock se zabývá tvorbou digitálních služeb a firem na zakázku. Dosud spustila více než 50 digitálních projektů. 

-stk-