Hecht otevřel čtyři nové prodejny, má jich celkem 44

úterý, 15. února 2022, 16:20 Aktuality, Retail MediaGuru

Hecht se na přelomu roku rozrostl o čtyři nové prodejny. Celkem tak nyní provozuje v Česku 44 specializovaných prodejen.

Hecht otevřel nové prodejny v Jičíně, Plzni, Chomutově a ve Svitavách, zdroj: Hecht Motors

Hecht otevřel nové prodejny v Jičíně, Plzni, Chomutově a ve Svitavách, zdroj: Hecht Motors

Společnost Hecht Motors, specialista na zahradu, otevřela další čtyři nové značkové prodejny – v Jičíně, Plzni, Chomutově a ve Svitavách. Aktuálně tak zákazníkům nabízí celkem 44 značkových prodejen. V nabídce má nově také prémiové krmivo pro domácí zvířata značky Prominent.

„Nově otevřené prodejny nabízí zákazníkům kompletní sortiment zahradní a dílenské techniky, ale také akumulátorově kompatibilní nářadí či zahradní stroje, outdoorová i městská elektrokola, nechybí ani elektrické koloběžky, skútry či čtyřkolky. V nabídce máme nově také prémiové krmivo pro domácí mazlíčky značky Prominent,“ říká Jan Libánský z Hecht Motors.

Nové prodejny nabízejí podobně jako ostatní také servis, kdy prodejní specialisté zákazníkům veškeré prodávané zboží také sestaví, zprovozní (seřízení, plnění provozními kapalinami, předvedení ovládacích prvků), naučí zákazníka stroj bezpečně ovládat a pomohou také s nakládkou do auta nebo zajistí dopravu až domů.

-zue-