Mezinárodní komunikaci Livesportu povede Ivana Vejvodová

pátek, 11. února 2022, 09:25 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Na pozici International Communication Specialist společnosti Livesport nastoupila Ivana Vejvodová.

Ivana Vejvodová, foto: Michal Macura

Ivana Vejvodová, foto: Michal Macura

Do komunikace společnosti Livesport přišla počátkem února Ivana Vejvodová. Na pozici International Communication Specialist bude mít na starosti veškerou externí komunikaci firmy na zahraničních trzích.

Livesport je globální firma, která se svou vlajkovou lodí Flashscore působí ve 47 zemích (její lokální česká verze se stejně jako naše společnost jmenuje Livesport). Od letoška se chystáme posilovat naše marketingové aktivity mimo Českou republiku, což zahrnuje i výraznější externí komunikaci značky Flashscore. Prvním krokem bude nastavení komunikace na několika vybraných trzích. Například nás zanedlouho čeká přestavení nového ambasadora (tím byl po několik let Petr Čech), což je z pohledu komunikace další významná příležitost, jak být vidět,“ popisuje Ivana Vejvodová. 

Doposud působila Ivana Vejvodová jako vedoucí tiskového oddělení a tisková mluvčí agentury CzechTourism. Dříve pracovala v PR mobilního operátora Vodafone, v komunikaci České televize nebo mBank. Působila také ve společnosti Columbia Sportwear Czech, ve Skupině ČEZ nebo v české pobočce Nike European Operations.

-stk-