T-Mobile podpoří kampaní od Ticina službu „Pořád online“

čtvrtek, 3. února 2022, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nová kampaň T-Mobile „Když vám dojdou data“ má přiblížit výhody služby „Pořád online“.

Klíčový vizuál k nové kampani "Když vám dojdou data" od T-Mobile, zdroj: T-Mobile

Klíčový vizuál k nové kampani "Když vám dojdou data" od T-Mobile, zdroj: T-Mobile

T-Mobile startuje integrovanou kampaň „Když vám dojdou data“, která má zákazníkům přiblížit výhody služby „Pořád online“. Ta po aktivaci umožňuje uživatelům být online i ve chvíli, kdy vyčerpají data. Kampaň vznikla ve spolupráci s novým agenturním týmem Ticino ze skupiny WPP, se kterým T-Mobile spolupracuje od ledna.

Kampaň navazuje na podzimní představení generace nových tarifů. Jejím cílem je za pomoci běžných životních situací vysvětlit, k čemu služba „Pořád online“ slouží a jaké výhody může přinést. Na příběhu tatínka a nalezeného psa se tak lidé dozví, že i v okamžiku, kdy jim dojdou data a mají službu aktivovanou službu, budou jim všechny pro ně důležité aplikace jako chat, jízdní řády nebo počasí fungovat dál.

K vidění bude kampaň až do konce března v televizi, tisku, outdooru, na internetu a sociálních sítích. Propíše se také do poboček T-Mobile. Ve venkovním prostoru využije i netradičních formátů na Magenta běžkařských stopách. Komunikace přitom pracuje s online a offline personalizacemi podle chování cílových skupin a situací, ve kterých se právě nacházejí. „Dáváme důraz na srozumitelnost a pracujeme také s personalizací sdělení ve vhodných mediatypech,“ komentuje Ladislav Báča, ředitel značky a marketingové komunikace T-Mobile.

Kreativa je dílem agentury Ticino, jež touto kampaní zahájila spolupráci s T-Mobile. Do vývoje kampaně a produkce se zapojil nejen interní tým marketingové komunikace T-Mobile, ale i všechny spolupracující agentury napříč jednotlivými specializacemi. Online část kampaně má na starosti agentura Proboston. Produkci zajistila společnost Creative Embassy. Režie se ujal Prokop Motl. Mediální plánování a nákup zajišťuje MediaCom.

-stk-