Česká značka Styx loni dosáhla rekordních tržeb 35 mil. Kč

středa, 9. března 2022, 14:20 Aktuality, Marketing MediaGuru

Česká značka spodního prádla Styx, která se specializuje na spodní prádlo z materiálů vyráběné výhradně v tuzemsku, dosáhla loni tržeb ve výši 35 mil. Kč.

Adam Rožánek a Ruslan Skoplan, zdro

Adam Rožánek a Ruslan Skoplan, zdro

Česká značka spodního prádla Styx, která se specializuje na spodní prádlo z materiálů vyráběné výhradně v tuzemsku, dosáhla loni tržeb ve výši 35 mil. Kč. Celkem loni vyrobila 300 tisíc kusů spodního prádla. Pro firmu jde o rekordní výsledky.

„Loňský úspěšný rok nám potvrdil, že jsme zvolili správnou strategii. Nekonkurovat nízkou cenou, ale naopak vyšší kvalitou a investovat do kvalitních materiálů. A tím myslím nejenom látek, ale i gum či nití. Právě kvalitní a pohodlné zpracování je pro zákazníky často rozhodující, aby při pořízení spodního prádla nenakupovali to nejlevnější na trhu. A také aby prověřené značky a střihy nakupovali opakovaně,“ říká Ruslan Skopal, spolumajitel značky Styx.

Styx se od počátku svého založení zaměřovala především na pánské trenýrky, postupně přidala boxerky. V loňském roce rozšířila sortiment trenýrek také o modely pro ženy a děti. Pro ženy připravila kolekci sportovních podprsenek a kalhotek, pro děti pak kolekci trenýrek a boxerek. Kromě rozšířené nabídky spodního prádla nově začala vyrábět také župany. Novinkou v portfoliu značky Styx je pak povlečení.

Všechny produkty značky Styx jsou k dostání v kamenných prodejnách Trenýrkárna.cz a na e-shopech styx-underwear.cz, trenyrkarna.cz a u dalších prodejců.

-mav-