Grayling v ČR a na Slovensku vede Anna Balíčková

úterý, 29. března 2022, 15:30 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Do čela mezinárodní komunikační agentury Grayling na českém a slovenském trhu nově přišla Anna Balíčková.

Anna Balíčková, zdroj: Grayling

Anna Balíčková, zdroj: Grayling

Do pozice Managing Director Czech Republic & Slovakia mezinárodní komunikační agentury Grayling nastoupila od 1. března Anna Balíčková. Povede v obou zemích týmy konzultantů specializující se na PR a PA komunikaci. Jejím cílem bude úzce propojit lokální pobočky s mateřskou sítí, která sídlí v Londýně.

„Anna do Graylingu přináší široké a dlouholeté zkušenosti z komunikace jak na českém, tak i na slovenském trhu, včetně expertízy v oblasti integrovaných marketingových kampaní. Naším cílem je úžeji propojit českou a slovenskou pobočku Graylingu a maximálně využít synergie mezi týmy agentury včetně podpory z naší mezinárodní sítě. Nadále se budeme zaměřovat na poskytování public relations a public affairs služeb, zároveň ještě více posílíme nabídku agentury v oblasti integrovaných marketingových služeb,“ říká Peter Fecko, Regional CEO, Grayling Central & Eastern Europe.

Anna Balíčková se v oboru komunikace pohybuje takřka 20 let.  V posledních letech se specializovala zejména na strategické poradenství pro mezinárodní klienty a tvorbu integrovaných marketingových kampaní. Zkušenosti má i z mezinárodních pozic v korporacích – působila jako Corporate Affairs Director pro střední Evropu ve společnosti Mars nebo jako PR manažerka pro ČR a SR v L’Oréalu. Deset let pracovala v agentuře AMI Communications. Začínala jako novinářka. Vystudovala žurnalistiku na FSV UK. 

-stk-