Hornbach v kampani sleduje „zahradu na útěku“

pondělí, 28. března 2022, 11:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hornbach v nové kampani ukazuje, co vše se může přihodit, když se zahrada na jaře zanedbá.

Klíčový vizuál k aktuální kampani Hornbachu, zdroj: Hornbach

Klíčový vizuál k aktuální kampani Hornbachu, zdroj: Hornbach

Společnost Hornbach spustila novou jarní kampaň s heslem „Vyraž do Hornbach. Dřív než tvoje zahrada“. Staví na spotu v délce až 2:14 minut ukazující, co všechno se může přihodit, když se zahrada na jaře zanedbá. Ta totiž autem majitele domu vyrazí na cestu do nejbližšího marketu Hornbach sama. 

Kampaň poběží v televizi, kině, outdooru, rádiu, na internetu, sociálních médiích a v místě prodeje. Odstartovala spoty odkazujícími na film v celé jeho délce na digitálních kanálech. Verze spotů o délce 45 a 30 vteřin budou vysílány v televizi a v kině. Jinak než v dřívějších kampaních sází na spin-offy jakožto inscenaci. Jako doplněk kampaně slouží i krátké série spotů „V zákulisí“, třídílné „Děsivé příběhy“, nebo také spot na téma trvale nízkých cen v Hornbachu. 

Kreativu opět vytvořila berlínská agentura Heimat. Produkci zajistila společnost Stink. Režie se ujal švédský kolektiv Traktor. Za kamerou stál Anthony Dod Mantle. Střih na dálku řídil Rick Russel z londýnského studia Final Cut. Song ve stylu hair-metalových stylu 80. let, jenž propůjčuje rostlinám na útěku hlas, které tak sdělují své požadavky, složilo londýnské studio Finger Music and Sound Design. Sound design je dílem Davida Arnolda. 

-stk-