Metro vrací do distribuce stojany v metru, kameloti zůstávají

pondělí, 7. března 2022, 11:50 Aktuality, Tisk MediaGuru

Metro vrací do distribuce stojany v pražském metru. Kameloty nadále ponechá.

Zdroj: Mafra

Zdroj: Mafra

Od pondělí 7. března se cestující pražského metra setkají v prostorách dopravního podniku s novými distribučními stojany deníku zdarma Metro z portfolia mediální skupiny Mafra. Stojany v šedozeleném designu se objeví na všech stanicích metra, a to ve větším počtu než dříve. Distribuce deníku Metro současně pokračuje i prostřednictvím kamelotů, kteří jsou v ranních hodinách téměř na každé stanici. Ti pro distribuci využívají kola.

Kromě běžných distribučních stojanů budou mít čtenáři a cestující k dispozici i tzv. recyklační stojany, jejichž prostřednictvím mohou přečtené výtisky deníku Metro předat dalším zájemcům.

Celoplošný deník Metro vychází v nákladu 280.000 kusů a je nejčtenějším deníkem v Praze a okolí (u obyvatel okresů Praha město + Praha východ + Praha západ) od začátku roku 2011.

V regionu Brno je deník Metro několikrát měsíčně distribuován nad rámec běžného nákladu do 100 000 poštovních schránek místním domácnostem.

Jednou měsíčně vychází Magazín deníku Metro v samostatné distribuci a¬ zvláštním nákladu. Na měsíční bázi je připravován také magazín Metro Extra.

-mav-