Pilulka chce aplikací Plus Care motivovat ke zdraví

sobota, 26. března 2022, 08:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Pilulka spouští novou službu Plus Care. Chce s ní motivovat ke zdravému životnímu stylu a prevenci.

Pilulka uvádí novou mobilní aplikaci Plus Care, zdroj: Pilulka.

Pilulka uvádí novou mobilní aplikaci Plus Care, zdroj: Pilulka.

Lékárenská síť Pilulka rozšiřuje své služby o novou mobilní aplikaci Plus Care, s níž chce její uživatele motivovat v péči o zdraví a zjednodušeně jim nabídnout benefity českého zdravotnictví v oblasti prevence. 

Neustále zlepšujeme komfort života lidí zejména v oblasti péče o zdraví. Již roky nejsme ,jen' lékárna. Nadále investujeme do digitalizace a inovativních projektů. Aplikace Plus Care vyhledá lékaře a zdravotnická zařízení, pohlídá dodržování termínů preventivních prohlídek a nabídne veškeré benefity zdravotních pojišťoven,” říká Petr Kasa, výkonný ředitel Pilulky.

V aplikaci Plus Care může uživatel využít kalendář preventivních prohlídek, ale i vyhledávání zdravotnických zařízení primární péče. Najde tam rovněž přehled příspěvků z fondu prevence od zdravotních pojišťovny a prostřednictvím dat z chytrých zařízení aplikace. V neposlední řadě nabízí zaměstnavatelům celou paletu HR benefitů s prvky gamifikace v rámci pracovních kolektivů. 

Ještě letos spustíme digitalizovanou lékárničku, očkovací průkaz a vytvoříme speciální moduly pro pacienty s chronickými chorobami. Obecně Plus Care zjednodušuje život lidí a pacientů pomocí technologií,” dodává Martin Urx, ředitel projektu Plus Care.

Plus Care cílí na různé skupiny klientů. Mezi hlavní segmenty tak patří zdravotní pojišťovny a poskytovatelé zdravotní péče, dále také farmaceutické společnosti či velcí zaměstnavatelé, kteří mohou využít i možnosti týmové soutěže mezi zaměstnanci, kterou aplikace nabízí. 

-stk-