Autor textu MediaGuru
Televize Prima připravuje nový licenční zábavně-soutěžní formát,
který bude v Česku vysílat pod názvem Můj muž to dokáže.
Televize Prima zahájila natáčení nové zábavné show Můj muž to dokáže. Soutěž, ve které muži plní kuriózní úkoly a jejich ženy si na jejich výkonnost vsází, znají Evropané jako show My Man Can. V Česku jí bude provázet dvojice Adéla Gondíková a Ondřej Urban a v roli soutěžících budou české a slovenské dvojice. Termín nasazení do vysílání zatím Prima neupřesnila, uvedla pouze, že se tak stane „už brzy".
„Show Můj muž to dokáže je v Evropě známá a úspěšná. Jde o licencovaný pořad My Man Can, který je velmi úspěšný například ve Velké Británii. Tam ale soutěží běžní občané, kteří se přihlásí do castingu. V naší verzi budou soutěžit v první sérii slavné osobnosti. Diváci je tak poznají v opravdu kuriózních situacích, v nichž s naprostou jistotou ještě nikdy nebyly. Mají můj obdiv, zvláště mužská část soutěžní dvojice bude muset prokázat odvahu, nadhled a humor,“ říká o nové show generální ředitel televize Prima, Marek Singer.
V pořadu vystoupí například Mahulena Bočanová, Eva Perkausová, Gabriela Soukalová, Dana Morávková, Eva Burešová, Zorka Hejdová, Kateřina Brožová, Martin Zounar, David Gránský, Honza Dědek, Roman Vojtek, Marek Vašut či Jaro Slávik. Show Můj muž to dokáže produkuje GoodTV.
-mav-
# TV # TV Prima # soutěž # zábava # Můj muž to dokáže # My Man Can
Autor textu MediaGuru
Skupina Sky z amerického nadnárodního koncernu Comcast se dohodla na koupi
televizních kanálů a streamovací platformy ITV.
Nejsledovanějším pořadem nedělního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let Policie Modrava. Následovala s odstupem
komedie Jak vytrhnout velrybě stoličku, která ale zároveň získala nejvíce
diváků v 15–54.
Podle Asociace producentů v audiovizi (APA) pomohly zvýšené pobídky
vrátit do Česka zahraniční produkci, obavy ale vyvolává jak zastavení
příjmu nových žádostí, tak vládní návrh na zrušení
koncesionářských poplatků pro ČT.