Zuzana Nevoralová povede komunikaci Media Bohemia

pondělí, 21. března 2022, 09:30 Aktuality, Rádio, Lidé MediaGuru

Manažerkou komunikace Media Bohemia se od dubna stane Zuzana Nevoralová.

Zuzana Nevoralová, zdroj: Media Bohemia

Zuzana Nevoralová, zdroj: Media Bohemia

Zuzana Nevoralová od dubna nastoupí do tým marketingu mediální skupiny Media Bohemia, do jejíhož portfolia patří například Rádio Blaník, Hitrádia, Fajn Radio a Rock Radio. Jako manažerka komunikace bude zodpovědná za interní komunikaci, externí komunikaci jednotlivých značek i celé skupiny.

V oblasti médií, marketingu a komunikace se pohybuje více než 15 let, v minulosti například zastávala pozici ředitelky Odboru obchodu a marketingu v Českém rozhlase, pracovala v agentuře Ogilvy PR nebo v marketingu advokátní kanceláře Havel & Partners. Před příchodem do Media Bohemia působila jako tisková mluvčí a manažerka komunikace v mediální skupině Active (dříve Lagardere Active ČR).

„Mezi její zodpovědnosti v Media Bohemia bude patřit interní komunikace, media relations a komunikace značek rádií navenek. Primárně se bude zaměřovat na tvorbu image Rádia Blaník v dalších médiích a dále na posilování regionálního PR pro jednotlivá Hitrádia,“ uvedl Petr Uchytil, ředitel marketingu a produktu. 

Kromě oblasti PR a komunikace plánuje mediální skupina Media Bohemia posílit v rámci marketingu také aktivity sociálních sítí a mediálních partnerství.

-mav-