A 11 vydává v prémiovém segmentu nový magazín CEO

čtvrtek, 7. dubna 2022, 15:30 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství A 11 uvádí na trh nový magazín CEO, kterým cílí výhradně na generální ředitele.

Titulní strana CEO, zdroj: A 11

Titulní strana CEO, zdroj: A 11

Mediální společnost A 11 zahájila ve čtvrtek 7. dubna  vydávání nového titulu CEO zacíleného výhradně na generální ředitele. Vedením redakce byl pověřen Marek Brodský, který se podílí i na vzniku titulu Premium Guide. Časopis CEO je po magazínech Lawyers & Business, Estate & Business, Innovation a Premium Guide pátým titulem z prémiového segmentu společnosti A 11.

CEO přináší rozhovory s generálními řediteli, sleduje české i zahraniční trendy v řízení firem a chce pomoct s rozvojem osobního potenciálu. Každé vydání doprovodí diskusní setkání top ředitelů a majitelů firem.

„CEO chápeme jako ucelenou platformu magazínu, webu a eventů, které budou každé vydání doprovázet. Navazujeme tak na náš úspěšný projekt Lawyers & Business Forum. Ten se v rámci eventů věnoval například volbě do prezidia České advokátní komory nebo aktuálně arbitráži k navrácení majetku knížecího rodu Lichtenštejnů,“ sdělil majitel vydavatelství A 11 Aleš Zavoral.

První vydání CEO přináší mimo jiné rozhovory s generálním ředitelem České pošty Romanem Knapem, developerem a majitelem společnosti Trigema Marcelem Souralem, majitelem hračkářského impéria Efko Miroslavem Kotíkem nebo se zakladatelem jedné z největších evropských kováren a majitelem Zlínského filmového festivalu Čestmírem Vančurou.

Časopis bude vycházet jako čtvrtletník, a to v řízené distribuci na TOP CEO v České republice a jako předplatné v nákladu 10 tisíc výtisků, prodejní cena je 129 Kč.

-mav-