Agentura Commlab mění identitu i strukturu vlastníků

pátek, 1. dubna 2022, 09:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Novými spoluvlastníky agentury Communication Lab se stali Michaela Studená a Jan Skalník. Agentura má také nové logo a webové stránky.

Jiří Ďurovič, Michaela Studená a Jan Skalník, zdroj: Communication Lab

Jiří Ďurovič, Michaela Studená a Jan Skalník, zdroj: Communication Lab

Agentura Communication Lab uvedla při příležitosti svého sedmého výročí novou korporátní identitu, nové webové stránky a i složení podílníků. Mezi vlastníky firmy se po bok Jiřího Ďuroviče postavili jeho dlouholetí spolupracovníci Michaela Studená a Jan Skalník. Nově bude Michaela Studená vlastnit 58 %, Jiří Ďurovič 38 % a Jan Skalník 4 % podílu ve firmě.

„Dlouho jsme nad touto změnou uvažovali. Já se chci aktuálně zaměřit především na akvizici zahraničních klientů a spolupráci s mezinárodními agenturami. Do budoucna nevylučuji ani rozšíření společnosti za naše hranice, nepočítaje Slovensko, kde už nějaký ten pátek pracujeme,” říká Jiří Ďurovič k majetkovým změnám a dodává, že bude i nadále vykonávat funkci finančního ředitele.

Michaela Studená by měla mít nově na starosti především akvizici českých a slovenských klientů a oblast HR, zatímco Jan Skalník vedení stávajících klientů a kreativního týmu.

Vedle nového webu má agentura i novou korporátní identitu, která si detailněji pohrává s tematikou laboratoře. Za kreativou stojí Soňa Valentová z grafického studia Ginger & Fred.

Zdroj: Communication Lab

Zdroj: Communication Lab

-mav-