Konektor se stěhuje, služby integruje pod jednu značku

pondělí, 25. dubna 2022, 13:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Skupina Konektor se přestěhovala do nových kanceláří na Praze 1 a integrovala všechny služby pod jednu značku.

Majitelé Konektoru (zleva): David Růna, Petr Rydl, Jaroslav Duroň a Rostislav Starý, zdroj: Konektor

Majitelé Konektoru (zleva): David Růna, Petr Rydl, Jaroslav Duroň a Rostislav Starý, zdroj: Konektor

Komunikační skupina Konektor, kterou majetkově ovládají Jaroslav Duroň, David Růna, Petr Rydl a Rostislav Starý, se přestěhovala do nových kanceláří na Praze 1. Zároveň integrovala všechny své služby pod jednu značku Konektor, pod kterou tak nabízí komplexní komunikační řešení zahrnující PR, reklamu, digitální marketing, spolupráci s influencery i lobbying. 

Formálně pod značkou Konektor působí agentury Konektor PR (dříve PR.Konektor), která se specializuje na moderní public relations, Konektor Campaigns (dříve reklamní agentura Konektor), působící na poli reklamy a ATL komunikace, Konektor Digital (dříve Konektor Social), soustředící se na digitální komunikaci, sociální média a content marketing, Konektor Influencers (dříve The Hive), která pracuje s influencery, a The Ship, která poskytuje služby v oblasti public affairs. 

„Naší dlouhodobou vizí bylo a je udržet si schopnost integrovat jednotlivé komunikační disciplíny a nápady, stejně jako spojovat na projektech interní tým s těmi nejlepšími odborníky zvenčí. A to nabízíme pod jednou značkou Konektor. Stejně, jako se stírají hranice mezi disciplínami neexistují žádné bariéry ani mezi našimi týmy. Potkáváme se v jedněch kancelářích a na každém projektu pracují ti nejlepší napříč skupinou,“ vysvětluje Jaroslav Duroň. 

Konektor má kanceláře v Česku a na Slovensku, prostřednictvím dlouholetého členství v síti nezávislých komunikačních agentur Eurocom Worldwide realizoval i řadu mezinárodních kampaní. Dlouhodobě pracuje mimo jiné pro Microsoft, Jelen, Dámejídlo, Mondelēz, Heureka, Nvidia, Stock, Zoot, Sazka, Oriflame, Danone a další. Je aktivním členem mnoha profesních organizací v Česku a na Slovensku, začátkem roku 2022 vstoupil do AKA, kde se podílí na boji s dezinformacemi a zvyšování mediální gramotnosti veřejnosti.

-stk-