Premium Media Group vstupuje do investičního webu

středa, 6. dubna 2022, 07:05 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Premium Media Group od dubna rozšiřuje své portfolio o zpravodajský portál o investicích.

Zdroj: InvesticniWeb.cz

Zdroj: InvesticniWeb.cz

Mediální dům Premium Media Group od dubna rozšiřuje portfolio o zpravodajský portál o investicích InvesticniWeb.cz. Plánuje rozšířit jeho obsah o nová témata, přijít chce i s novými formáty pro inzerenty. 

Obsah portálu chce Premium Media Group rozšířit o investice do nemovitostí, trh s uměním, start-upy, crypto či blockchain. Za tímto účelem se chystá v následujících měsících posílit i redakční tým. Cílem mediálního domu je být pro firmy zásadním partnerem při komunikaci s prémiovou cílovou skupinou a pokrývat jak byznysové, tak volnočasové aktivity této skupiny.

„Médium zaměřené na investice do této strategie zapadá a umožnuje klientům nabízet komplexní kampaně napříč tituly,“ vysvětluje CEO Premium Media Group Štěpán Dlouhý. „Po nedávném redesignu webu Estate.cz je Investicniweb.cz dalším krokem v naší expanzi v oblasti online médií. Redakční tým, který za webem stojí, je pro naše vydavatelství velkou posilou a jejich odbornost využijeme i v dalších titulech,“ dodává Dlouhý.  

Portál investicnweb.cz byl založen v roce 2009 a za dobu své existence vyprodukoval přes 250 tisíc článků, okolo pěti tisíc videí a profilové rozhovory s více než 500 zástupci top managementu českých firem. „Meziroční nárůst návštěvnosti dosáhl 20 % a její navýšení očekáváme i pro letošní rok,“ vysvětluje šéfredaktor webu Petr Novotný s tím, že cílí na publikum ze socioekonomické skupiny A, které pravidelně investuje a zajímá se o alternativní investice.

V současné době se počet uživatelů portálu InvesticniWeb.cz podle Google Analytics pohybuje nad 150 tisíci za měsíc a počet zobrazených stran okolo 300 tisíc za měsíc. Obsah webu je zasílán elektronickou distribucí na bázi čítající více než 15 000 e-mailových kontaktů, na Facebooku, Twitteru a YouTube má přes 45 000 fanoušků. 

-stk-