Prim plánuje rozšířit řady svých ambasadorů, zaměří se na eventy

úterý, 12. dubna 2022, 12:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Hodinky Prim mají letos v plánu několik limitovaných edic, které budou propagovat ve spolupráci s ambasadory.

Zdroj: Prim / Elton hodinářská

Zdroj: Prim / Elton hodinářská

Novoměstská společnost Elton hodinářská, vyrábějící hodinky značky Prim, na letošní rok plánuje několik limitovaných edic. Zároveň chce rozšířit i řady svých ambasadorů, zaměřit se chce více i na akce pro zákazníky. 

Začátkem roku uvedla značka Prim hodinky Prim Orlík z materiálu titan damašek, které vytvořila ve spolupráci s firmou FuturonForge a nožířem Milanem Pokorným. Dále představí Prim Orlík 2022, dámské hodinky Prim Orlík, dětské hodinky či potápěčský model. Na září je v plánu edice s leteckou historickou tematikou. 

Značka ve své marketingové komunikaci sází zejména na spolupráci s ambasadory, mezi něž se řadí modelka Taťána Gregor Brzobohatá, herec Hynek Čermák, šéfkuchař Přemek Forejt, podnikatelka Kateřina Harring nebo biatlonista Michal Krčmář. „Máme v hledáčku i další lidi,“ prozradila generální ředitelka Elton hodinářská Renata Červenák Nývltová s tím, že zmíněné dámské hodinky Prim Orlík by mohla propagovat například manželka Hynka Čermáka – Veronika Čermák Macková. „Naši ambasadoři jsou primárně primkaři. Sami naše hodinky nosí, a proto je nemusíme k ničemu nutit nebo přemlouvat. Naši značku reprezentují přirozeně,“ dodává. 

Spolu s ambasadory se značka, jež v komunikaci využívá zejména internet, tiskovou inzerci a PR aktivity, chce zaměřit na přímé akce pro zákazníky.

Elton hodinářská je právním nástupcem národního podniku Elton, vyrábějící náramkové hodinky značky Prim již od roku 1949. Po roce 1989 prošla firma privatizací a od roku 2016 se stala členem holdingu Czechoslovak Group. Dnes zaměstnává 63 lidí. Provozuje showroom v Novém Městě nad Metují a značkové prodejny v centru Prahy, Ostravě a také partnerskou v Brně. 

-stk-