Trade marketing Mattoni 1873 řídí Maria Hartlová

čtvrtek, 28. dubna 2022, 09:20 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novou ředitelkou trade marketingu pro Českou republiku společnosti Mattoni 1873 se stala Maria Hartlová.

Maria Hartlová, zdroj: Mattoni 1873

Maria Hartlová, zdroj: Mattoni 1873

Do vedení trade marketingu společnosti Mattoni 1873 na tuzemském trhu nastoupila začátkem letošního roku Maria Hartlová.

Maria Hartlová předchozích šest let působila ve společnosti PepsiCo, kde v roce 2013 začínala jako marketingová manažerka nápojů z portfolia Pepsi (Pepsi, Mirinda, 7UP, Tropicana, Lipton Ice Tea, Rockstar, Mountain Dew, Evervess, Gatorade, Evervess) pro ČR a SR, v roce 2015 k nápojům přidala i pochutiny Pepsi (Lay’s, Cheetos) a její regionální kompetence se rozšířily také na pobaltské země. Od roku 2019 do roku 2021 zároveň působila jako ředitelka marketingu mezinárodních značek Pepsi v Česku, Slovensku a Maďarsku. 

Svou kariéru zahájila Maria Hartlová šestiletým působením ve společnosti Reckitt Benckiser, kde se nejdéle věnovala kategorii produktů Healthcare & Personal Care (Nurofen, Strepsils atd.) a nakonec dva roky působila jako marketingová manažerka celé kategorie. Další zkušenosti pak sbírala během dvou let ve společnosti Bochemie na pozici ředitelky marketingu výrobků kategorie Household Cleaning, například Savo, Biolit, Diffusil atd. se zodpovědností za Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko. 

Pochází z Bratislavy a vystudovala mezinárodní vztahy na pražské VŠE. 

-stk-