Za Český olympijský výbor mluví Veronika Linková

úterý, 19. dubna 2022, 16:05 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Tiskovou mluvčí Českého olympijského výboru se nově stala Veronika Linková. Barbora Žehanová se stává ředitelkou komunikace.

Veronika Linková, zdroj: ČOV

Veronika Linková, zdroj: ČOV

Za Český olympijský výbor (ČOV) nově mluví Veronika Linková. V pozici tiskové mluvčí vystřídala Barboru Žehanovou, jež se nyní stává ředitelkou komunikace. 

„Veronika zaštiťovala v našem týmu komunikaci Olympijského festivalu a nadále se také bude věnovat přípravám nadcházejících Olympiád dětí a mládeže. Chceme ale více využít její rozhled mimo hranice sportu, protože i naše aktivity mají daleko širší rozsah,“ uvádí Žehanová. 

Veronika Linková dříve pracovala například pro Českou televizi, kde působila jako vedoucí dramaturgyně večerního vysílání ČT24, v tiskovém oddělení České televize zase měla na starosti propagaci dětského programu Déčko.

Ke změně dochází také na pozici manažera projektu T-Mobile Olympijský běh. Dosavadní manažerku Danielu Markovou, jež odchází na mateřskou dovolenou, nahradí David Novotný. „David dlouhodobě pracoval v týmu Sazka Olympijského víceboje a zároveň postupně získával zkušenosti i v našich dalších projektech,” dodává Petr Graclík, generální sekretář Českého olympijského výboru. 

-stk-