Albert rozšiřuje svou službu Albert Domů Zdarma

úterý, 10. května 2022, 06:40 Aktuality, Retail MediaGuru

Službu Albert Domů Zdarma, jež je zatím dostupná v Brně, Ostravě a Olomouci, je možné nově využívat i přes web. Rozšiřuje také sortiment.

Zdroj: Albert

Zdroj: Albert

Obchodní řetězec Albert rozšiřuje svou službu Albert Domů Zdarma, jež je eprozatím dostupná ve třech největších městech – Brně, Olomouci a Ostravě. Necelý rok si mohli zákazníci objednat potraviny přes aplikaci, od května tak mohou činit i přes webové stránky. Nabízený sortiment nově obsahuje i mrazené produkty

„Víme, že naši zákazníci aplikaci velmi rádi využívají. Skvěle se hodí například pro objednávky cestou z práce v autobuse. Její použití je velmi flexibilní, protože telefon má každý pořád u sebe. Pro velký týdenní nákup z domova ale část z nich jistě ocení možnost pohodlného výběru na velké obrazovce. Věříme, že obě varianty si najdou své podporovatele,“ popisuje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert. 

Cílem Alberta je oba kanály co nejvíce sladit. Web však nabízí přehlednější filtrování produktů s možností využití už u jednotlivých kategorií, včetně výběru z více vlastností, například pro vegany či zákazníky s intolerancí k lepku. V případě, že se nakupující rozhodne v průběhu objednávky vyměnit telefon za počítač, může v ní bez problémů pokračovat – buď v aplikaci, nebo naopak na webu. Objednávka zůstává uložena.

Zákazníci nově najdou v nabídce také široký výběr mrazených produktů. Doplňují sortiment čerstvých i trvanlivých potravin a dalšího nepotravinového zboží, který čítá několik tisíc položek. Důraz je i nadále kladen na čerstvé a zdravé potraviny, včetně produktů vlastních značek jako Nature´s Promise či Fresh Bistro. „Kontinuálně sledujeme, jaký sortiment je pro zákazníky atraktivní a nabídku průběžně inovujeme a doplňujeme o novinky na trhu. Klademe při tom důraz na kvalitu, čerstvost a příznivou cenu,“ dodává Jiří Mareček.

Důležitou součástí vývoje je také zpětná vazba od zákazníků i zaměstnanců. Díky ní už například došlo v mnoha lokalitách k navýšení počtu doručovacích časů, někde až ke ztrojnásobení, aby si každý mohl vybrat správnou dobu pro svůj nákup. Doprava je vždy zdarma. Minimální výše objednávky je 500 korun a při nákupu od 1 500 korun se automaticky uplatní sleva 10 procent. V detailu objednávky v aplikaci je možné sledovat blížící se nákup přímo na mapě.

-stk-