Ben Cristovao je tváří sezónních drinků Fruitisimo

neděle, 22. května 2022, 08:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Zpěvák Ben Cristovao je nově ambasadorem sezónních drinků značky Fruitisimo.

Zdroj: Fruitisimo

Zdroj: Fruitisimo

Zpěvák Ben Cristovano je ambasadorem sezónních drinků společnosti Fruitisimo, výrobce zmrzlin a provozovatele ovocných barů. Jeho tvář se objeví v tříměsíční kampani, která začala koncem dubna. Firma dosud podobnou celorepublikovou kampaň s přesahem na Slovensko ještě neměla. Pouze v roce 2020 běžela jejich první větší kampaň pro Prahu a středočeský kraj. „Je to pro nás taková zkouška, dosud jsme sezónní drinky promovali jen na prodejnách a nyní jdeme do velké kampaně,“ říká Jan Hummel, spolumajitel Fruitisimo. Navíc známou tvář ještě v komunikaci nevyužívali. Mají sice ambasadory některých sportovních drinků, ale ti je propagují na svých profilech na Instagramu.

Celkem si od kampaně slibují sedminásobný růst prodejů. Po prvních dvou týdnech zaznamenali trojnásobný růst. V první fázi ale běžela jen online. Následně se od začátku května přidala i venkovní reklama v nákupních centrech a potom přijdou ještě rádiové spoty na Evropě 2 a Frekvenci 1. V plánu je také event v OC Westfield Chodov s podpisovou akcí, které se zúčastní přímo Ben Cristovao.

Zdroj: FB Fruitisimo

Zdroj: FB Fruitisimo

Cílem je přilákat nové zákazníky a přesvědčit ty stávající, aby ochutnali nové druhy drinků. „Bena Cristovao jsme si vybrali i proto, že má kolem sebe veganskou komunitu a naše produkty jsou veganské. V jednom je sice protein, ale speciální veganský,“ dodává Jan Hummel.

Fruitisimo má v ČR 32 prodejen a letos chtějí otevřít dalších osm. Provozovny má také na Slovensku a v Maďarsku a letos plánují otevřít celkem deset poboček v Německu a Rakousku. Jeho produkty jsou ale v nabídce i online na jejich vlastním e-shopu nebo například na Rohlík.cz nebo Košík.cz.

-zue-