Filip Sajler otevřel na Pankráci novou kavárnu L’OR Café

středa, 18. května 2022, 15:10 Aktuality, Retail MediaGuru

Je třicátou provozovnou restaurační skupiny Perfect Canteen a druhou Filipa Sajlera v pražské pankrácké office budově Gemini B.

Nová kavárna L’OR Café, zdroj: Perfect Canteen

Nová kavárna L’OR Café, zdroj: Perfect Canteen

Šéfkuchař Filip Sajler otevřel v office budově Gemini na pražské Pankráci kavárnu L’OR Café. Svým umístěním je koncipována především pro zaměstnance přilehlých kancelářských komplexů, využívat ji ale mohou i další návštěvníci. Kavárna patří do restaurační skupiny Perfect Canteen.

„Zakládáme si na kvalitě surovin od spolehlivých dodavatelů. Nejinak tomu je i s kávou, která je základním prvkem naší nově otevřené kavárny. Je vidět, že se kávová kultura v Česku zlepšuje. Lidé více přemýšlí o tom, jakou kávu pijí, a kvalitu dokážou ocenit. Navázání partnerství se značkou L’OR Professional tak bylo logickým a ideálním krokem,“ říká Filip Sajler, spolumajitel restaurační skupiny Perfect Canteen.

L’OR Café nabízí tmavě praženou, silnou a intenzivní směs Arabiky a Robusty, vhodnou pro espresso i mléčné varianty. Aktuální nabídku doplňuje Espresso tonic nebo Bio Café Lemonade podle receptury baristy Robina Blaschke. Zakoupit je rovněž možné i slaný snack a dezerty. Každé pondělí mezi 10:00 a 11:00 nabízí L’OR Café svým návštěvníkům espresso zdarma. 

Kávu je možné zakoupit si do REkelímku. Nová kavárna se tak připojuje do řad téměř 600 provozoven, ve kterých si lze odnést občerstvení ve vratném, ekologickém obalu. V kavárně lze rovněž kterýkoli REkelímek vrátit a vyzvednout si zálohu.

Kavárna má otevřeno ve všední dny od 8:00 do 17:00 (pátek 16:00). Je třicátou provozovnou restaurační skupiny Perfect Canteen a druhou Filipa Sajlera v pankrácké office budově Gemini B. V roce 2018 zde otevřel kantýnu Perfect Canteen Gemini.

-mav-