Kozel v nové kampani inspiruje k opuštění stereotypu

úterý, 24. května 2022, 10:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Velkopopovický Kozel spouští novou kampaň, kterou navazuje a rozvíjí svůj dosavadní koncept „Kdo umí, umí“. Opět v ní cílí na „fachmany“ a oslavu jejich řemesla.

Z nového spotu Velkopopovického Kozla, zdroj: Velkopopovický Kozel

Z nového spotu Velkopopovického Kozla, zdroj: Velkopopovický Kozel

Velkopopovický Kozel spouští novou kampaň, kterou navazuje a rozvíjí svůj dosavadní koncept „Kdo umí, umí“. Opět v ní cílí na „fachmany“ a oslavu jejich řemesla. Na spot naváže další komunikace.

Cílem nové kampaně je inspirovat lidi k tomu, že pokud je práce baví, mohou přijmout i další výzvy, které se zdají být mimo jejich dovednosti. Mohou tak vystoupit ze svého běžného stereotypu. V novém spotu se kovář stává hodinářem. 

Zdroj: Velkopopovický kozel

Velkopopovický Kozel se dlouhodobě profiluje jako „odměna za poctivě odvedenou práci“. Tato premisa odehrávající se v prostředí idealizovaného venkova je svět, který ke Kozlovi dlouhodobě patří. Již v minulé kampani se image značky zaměřila na přesah v podobě komunitního prospěchu poctivé práce a nově přichází na scénu také upcycling. Do tohoto světa přidává novou ingredienci v podobě příjemného úsilí navíc.

Koncept kampaně připravila agentura McCann Prague, produkci zastřešila Boogie Films, režíroval Tomáš Bařina. Kampaň odstartovala v průběhu května a poběží v televizi a na onlinu do října 2022.

-mav-