Mafra vytváří digitální hub pro lifestyle, první je Harper's Bazaar

úterý, 17. května 2022, 06:55 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Nová podoba webu Harper's Bazaar je první platformou v rámci nově vznikajícího digitálního hubu lifestylového portfolia Mafra.

Zdroj: Harper's Bazaar

Zdroj: Harper's Bazaar

Lifestylový měsíčník Harper's Bazaar z portfolia mediální skupiny Mafra spustil v pondělí web www.harpersbazaar.cz v nové podobě. Jedná se o první platformu v rámci nově vznikajícího digitálního hubu lifestylového portfolia Mafra.

Web se nezaměřuje jen na informace, ale v rámci své platformy HB Lovers spolupracuje s lidmi z různých odvětví – s umělci, designéry, známými osobnostmi či spisovateli. Cílem je nabídnout obsah oslovující publikum napříč generacemi v užším propojení se sociálními sítěmi (zejména Instagram), které také dostaly novou podobu.

 „Harper's Bazaar je nejstarším módním titulem na světě s tradicí dlouhých 150 let, ale i přes svou bohatou minulost hledí stále více do budoucnosti. Ukazuje práci vizionářských stylistů, expresivních fotografů, nadaných designérů, ale i talentovaného týmu, který má skvělý cit pro to, co baví české publikum. Chceme čtenářům nabídnout prostor pro inspiraci, ve kterém se budou střetávat zajímavé nápady, příběhy, osobnosti i autoři,“ říká Tatiana Urbanová, Head of social HUB pro lifestylové tituly mediální skupiny MAFRA.

 Web Harpersbazaar.cz je součástí nově vznikajícího digitálního hubu lifestylového portfolia Mafra, ke kterému se mají připojit i platformy dalších titulů  Cosmopolitan.cz a Esquire.cz.

-mav-