Markíza Krimi odstartuje 6. června, přinese zahraniční seriály

středa, 18. května 2022, 16:30 Aktuality, Slovensko, TV MediaGuru

Portfolio skupiny Markíza se v pondělí 6. června 2022 rozšíří o novou televizní stanici s názvem Markíza Krimi.

Zdroj: TV Markíza

Zdroj: TV Markíza


Portfolio skupiny Markíza se v pondělí 6. června 2022 rozšíří o novou televizní stanici s názvem Markíza Krimi. Zaměřovat se bude zejména na zahraniční detektivní a kriminální seriály. Vysílání odstartuje ráno v 8:30 slovenskou premiérou detektivního filmu Agatha Christie: Hnízdo supů (Crooked House).

Skupina Markíza zároveň uvedla, že se díky novému kanálu na Markíze vůbec poprvé objeví seriál Kosti nebo detektivní seriál Slečna Marplová. Markíza Krimi chce přinášet i premiérové ​​série etablovaných seriálů a také několik exkluzivních novinek.

„Hned v prvním týdnu vysílání si diváci budou moci začít vychutnávat premiéru závěrečné 15. série seriálu Myšlenky vraha i úplnou seriálovou novinku s názvem Whiskey Cavalier, která napínavé kriminální případy odlehčuje svěžím humorem. Už v červenci se zase s čerstvou 18. sérií přihlásí legendární NCIS - Námořní vyšetřovací služba a ještě letos nabídneme například i premiérovou 12. sérii NCIS: Los Angeles,“ přibližuje Silvia Majeská, programová ředitelka skupiny Markíza.

Programovou nabídku nové stanice doplní další tituly jako Bostonské vraždy, Smrtonosná zbraň a Profilovač. Chybět nebudou ani seriály Mentalista, Monk, Kobra 11 či Odložený případ. Páteční večery budou patřit filmům v rámci žánru krimi jako například Temná tvář Brooklynu (Motherless Brooklyn), Vražda na střední (November Criminals) nebo Soudce (The Judge).

Odpolední a večerní programové schéma Markíza Krimi, zdroj: TV Markíza

Odpolední a večerní programové schéma Markíza Krimi, zdroj: TV Markíza

Markíza Krimi bude vysílat 24 hodin denně na území Slovenska prostřednictvím operátorů všech forem placených televizních služeb, a to pouze ve verzi ve full HD kvalitě. Sledovat ji budou moci také předplatitelé streamovací služby Voyo.
Skupina Markíza v současnosti na Slovensku provozuje televize Markíza, Markíza +1, Doma a Dajto, speciálně pro český trh je určena stanice Markíza International.

-mav-