Metropole Zličín mění svůj komunikační koncept

neděle, 8. května 2022, 07:50 Marketing, Reklama, Aktuality MediaGuru

Nákupní centrum Metropole Zličín představuje nový komunikační koncept #METstyl.

Zdroj: FB Metropole Zličín

Zdroj: FB Metropole Zličín

Metropole Zličín po letech výrazněji mění svůj komunikační přístup. V květnu představí nový komunikační koncept #METstyl, které má nákupní centru profilovat jako místo módy a stylu. Stane se součástí všech komunikačních kanálů i zde pořádaných eventů. 

Nová identita bude představena prostřednictvím Fashion Weekendu, který se uskuteční druhý víkend v květnu. „Chceme našim zákazníkům přiblížit svět módy a nových trendů v této oblasti. Prostřednictvím květnového Fashion Weekendu představíme všem návštěvníkům Metropoli Zličín ve zcela novém světle – jako nový Fashion Point. Věříme, že díky této nové komunikační strategii zastřešené konceptem #METstyl přineseme zákazníkům nový a zajímavý obsah z oblasti módy a stylu, který je bude bavit. Součástí nového přístupu je také spolupráce s fashion stylistkou, která, ve spolupráci s agenturami, z významné části zaštítí naše komunikační kanály a aktivity,“ říká marketingová manažerka Metropole Zličín Michaela Machovičová. 

Novou kampaní cílí Metropole Zličín na všechny, kteří se aktivně zajímají o oblast módy, i ty, kteří v této oblasti tápou a potřebují radu či inspiraci. 

Komunikační koncept se propíše do všech komunikačních kanálů – od webu, jehož součástí bude nově také módní blog pod vedením fashion stylistky Barbory Havlíkové, přes komunikaci v digitálu, PR i na sociálních sítích. 

Do projektu a nové identity jsou zapojeny všechny agentury, které s Metropolí Zličín spolupracují. O digitál, vizuály a copywriting se stará Leo Burnett, o PR agentura MSL, správu sociálních sítí zajišťuje WeTrust.

-stk-