Autor textu MediaGuru
Pořad s tvářemi tří kuchařských osobností Souboj na talíři bude mít
pokračování. Nova oznámila přípravu druhé řady.
Televize Nova připravuje druhou řadu kulinární show Souboj na talíři. Postavena je na porotcích soutěže MasterChef Česko, konkrétně Radku Kašpárkovi, Janu Punčochářovi a Přemku Forejtovi, kteří se utkávají mezi sebou při přípravě jídel v různých koutech České republiky.
První řadu uvedla Nova loni na podzim. Přípravy druhé řady potvrdila v pondělí dopoledne. Dodala, že se tak rozhodla na základě výsledků první řady. Druhou řadu uvede ještě letos, pravděpodobně tedy na podzim.
První řadu v průměru sledovalo 742 tisíc diváků 4+. V divácké skupině 15-54 zaznamenala 33% podíl na sledovanosti. V CS dívky 15-24 let dosáhla 56,05% podílu na sledovanosti.
Souboj na talíři se zároveň umístil na prvním místě podle výzkumu agentury Kantar, kde jej diváci vyhodnotili jako nejzajímavější pořad TV trhu loňského podzimu, uvedla TV Nova.
-mav-
# TV # TV Nova # program # Souboj na talíři # gastronomie
Autor textu MediaGuru
Mistrovství Evropy v atletice 2026 z Birminghamu odvysílají vedle České
televize také streamovací platforma HBO Max a placený kanál Eurosport
1 z portfolia Warner Bros. Discovery.
V pražském PVA Expo Letňany se otevřela putovní výstava Harry Potter: The
Exhibition. Návštěvníkům nabízí filmové rekvizity, kostýmy
i interaktivní expozice inspirované světem Harryho Pottera, Fantastických
zvířat a divadelní hry Harry Potter a Prokleté dítě.
Zařazení nové stanice Prima sport do nabídky SledováníTV zatím není
definitivně potvrzeno. Úterní přenos utkání Sparty ve třetím předkole
Ligy mistrů sloužil pouze jako promo vysílání, zatímco operátor a skupina
Prima nadále jednají o podmínkách dlouhodobé distribuce kanálu.