Novou COO agentury Adison se stává Hana Křenková

čtvrtek, 26. května 2022, 07:20 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Na pozici COO PR agentury Adison nastupuje Hana Křenková, povede ji společně se spolumajitelem Tomášem Fridrichem.

Hana Křenkový, zdroj: Adison

Hana Křenkový, zdroj: Adison

Do vedení PR agentury Adison se posouvá Hana Křenková, jež nově zastává pozici COO. Agenturu povede společně s jejím spolumajitelem a managing partnerem Tomášem Fridrichem. Vedení se proměňuje po odchodu dosavadní šéfky Alžběty Fridrichové na mateřskou dovolenou. 

„Adison stojí na třech hodnotách – lidech, rozvoji a kreativitě. Mým cílem je co nejlépe vytvářet prostředí, ve kterém se bude dařit tyto hodnoty maximálně naplňovat. A to jak v interním týmu, tak i ve vztahu k našim klientům či oboru PR obecně,“ popisuje Hana Křenková svou novou roli a vizi, kterou přináší.

Hana Křenková působí v agentuře od roku 2014. Předtím pracovala v Native PR. Studovala marketingovou komunikaci na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a následně na Vysoké škole finanční a správní. Ve své profesní kariéře se věnuje především B2C komunikaci a udržitelnosti, kterou také nedávno studovala v rámci půlročního kurzu Sustainability management na VŠCHT v Praze. Vedle řízení agentury nadále zůstává jako supervizor a konzultant u řady klientů, jako jsou Tesco, Boehringer Ingelheim, Palírna U Zeleného stromu a další.

Novou pozici má v Adisonu také Jakub Křenek. Po třech letech v direktorské roli se teď coby creative strategist bude více zaměřovat na klientské projekty a rozvoj služeb agentury. 

Agentura začala v nedávné době pracovat také pro řadu nových klientů. Spolupracuje s Nakladatelstvím Fraus, aerolinkami Fly Play, zdravotnickou skupinou Labs1503 nebo farmaceutickou společností Takeda.

-stk-