Obchod České distribuční řídí Jaroslav Staněk

úterý, 10. května 2022, 15:30 Aktuality, Lidé, Retail MediaGuru

Na pozici obchodního ředitele společnosti Česká distribuční nastoupil Jaroslav Staněk.

Jaroslav Staněk, zdroj: Česká distribuční

Jaroslav Staněk, zdroj: Česká distribuční

Společnost Česká distribuční, distributor akčních letáků a poskytovatel adresného doručování, má nového obchodního ředitele. Stal se jím Jaroslav Staněk, který v České distribuční dříve působil na pozici provozního ředitele. Jeho první aktivity v nové funkci povedou k udržení stávajícího portfolia klientů a hledání cest, jak oslovit a získat nové klienty. 

„Práce ve vedení obchodu je pochopitelně výzva. Náš obor je velmi specifický, ale právě proto z provozní praxe vím, o co se opřít. Provozní stránka věci je často svázána s předem jasně definovanými podmínkami a nedovoluje příliš vybočit. Obchod bude v tomto ohledu pestřejší a nabídne větší prostor pro kreativitu,“ uvádí Jaroslav Staněk ke své nové pracovní pozici. 

„Česká distribuční se neustále vyvíjí a roste. Máme spoustu plánů do budoucna, zkoušíme nové věci a nic z toho se neobejde bez správných lidí na správných místech. Jaroslav Staněk s námi spolupracuje již mnoho let, jako provozní ředitel prokázal manažerské kvality i kolegiální přístup,“ říká Petr Sikora, ředitel České distribuční, jež je dceřinou společností Vltava Labe Media. 

Obchodní tým pod vedením Jaroslava Staňka bude v úzké kooperaci zejména s oddělením klientského servisu. Dle jeho slov budou první kroky spočívat v plynulém navázání na dosavadní obchodní úspěchy společnosti a udržení stávajícího portfolia klientů. Hlavní ambicí obchodního týmu je rovněž přesvědčovat a získávat nové klienty.

-stk-