Palírna U Zeleného stromu podporuje Tuzemák Objevitel

sobota, 7. května 2022, 07:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Novinkou Tuzemák Objevitel cílí Palírna U Zeleného stromu na lidi, kteří se nebojí vybočit z rutiny.

Zdroj: Repro YT Tuzemák Objevitel

Zdroj: Repro YT Tuzemák Objevitel

Společnost Palírna U Zeleného stromu uvedla v březnu na trh novinku Tuzemák Objevitel, vydestilovaný z cukrové řepy, zrající v sudu, s tmavě jantarovou barvou a tóny karamelu a vanilky. Cílí s ní na milovníky tuzemáků i pravých rumů. Od dubna ji podporuje reklamní kampaní, kterou bude v průběhu roku posilovat. 

Náš Tuzemák Objevitel je pro lidi, kteří si rádi dopřejí kvalitní české výrobky, a nebojí se objevovat nové chutě. Marketingově se zaměřujeme na lidi, kteří nebojí vybočit z rutiny, rádi objevují vše, co život nabízí, nesmíří se s málem. Vždy si umí poradit a najít vlastní cestu – v rámci řešení situace, či v životě jako takovém,“ popisuje Lucie Libra, brand manažerka Palírny U Zeleného stromu. 

Reklamní kampaň běží v televizi a v místě prodeje. Postupně se přidává i komunikace v online prostředí a také se rozbíhá speciální program pro gastra. 

Na základním komunikačním konceptu se podílela agentura Comtech Can. Produkce televizního spotu pak vznikala za velké účasti interního marketingového oddělení ve spolupráci s produkcí Silencio FX a režisérem Davidem Chvátalem.

-stk-