PR tým agentury Grayling řídí Kristýna Hájková

úterý, 3. května 2022, 18:10 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Do čela týmu Public Relations agentury Grayling nastoupila Kristýna Hájková.

Kristýna Hájková, zdroj: Grayling

Kristýna Hájková, zdroj: Grayling

Do české pobočky mezinárodní komunikační agentury Grayling přišla Kristýna Hájková. Z pozice Head of Public Relations vede tým seniorních konzultantů, kteří pracují pro řadu klientů z oblasti financí, technologií, FMCG nebo zdravotnictví, například firmy Visa, AstraZeneca, Amazon, Jaguar Land Rover nebo Albert. 

Cílem Kristýny Hájková v nové roli bude rozšířit klientské aktivity do oblasti integrovaných marketingových kampaní a nabídnout stávajícím i novým klientům agentury více služeb nad rámec klasického PR. 

„Kristýna má bohaté zkušenosti z marketingu, což je pro řadu našich klientů klíčové, a už nyní vidíme množství projektů, pro které bude velkým přínosem. Současně Kristýna působí jako lektorka na univerzitě, takže bude za naši agenturu rozvíjet také spolupráci s vysokými školami,“ říká Anna Balíčková, Managing Director, Grayling Czech Republic & Slovakia.

Kristýna Hájková má více než 10 let zkušeností v oblasti PR a marketingu, v minulosti působila například v agenturách AMI Communications nebo Bison & Rose, kde měla na starosti zejména oblast zdravotnictví. Později zodpovídala za komunikaci Středočeského inovačního centra, hotelu InterContinental Prague (momentálně v síti Fairmont) nebo projektů společnosti Odien Group developera Mika Sarana. V současné době působí i jako lektorka na Newton University.

-stk-