Puma se spojuje se závodem RunTour a Emilem Zátopkem

čtvrtek, 19. května 2022, 06:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Puma se stává partnerem závodu RunTour Kopřivnice: Legenda Emil. Poprvé se spojí se jménem Emila Zátopka.

Čeští maratonci Marcela Joglová s Vítem Pavlištou a značka Puma, jež se nyní spojuje i se jménem Emila Zátopka, zdroj: Puma.

Čeští maratonci Marcela Joglová s Vítem Pavlištou a značka Puma, jež se nyní spojuje i se jménem Emila Zátopka, zdroj: Puma.

Globální sportovní značka Puma se spojuje s běžeckým seriálem ČEZ RunTour a stává se titulárním partnerem závodu Legenda Emil. Poprvé se tak propojí s českou běžeckou legendou Emilem Zátopkem, jenž se narodil před 100 lety. Závod se v jeho rodném městě uskuteční 25. června, konkrétně v areálu polygonu, kde se testovaly vozy Tatra.

Partnerstvím s běžeckým seriálem odkazuje Puma na lokálním trhu na své globální propojení se slavnými sportovními jmény, jako je Usain Bolt, Andre Degrasse, Karsten Warholm i čeští maratonci Marcela Joglová s Vítem Pavlištou. 

„Být po boku sportovních legend a podporovat je na cestě k vytouženému cíli je součástí našeho poslání již více než 70 let. Proto jsme se rozhodli spojit síly s ČEZ RunTour a stát se součástí tohoto legendárního závodu. Společně s organizátory jsme v rámci Puma zóny, která se nachází v úžasném areálu Tatra Kopřivnice, připravili spoustu zajímavých aktivit pro běžce i neběžce. Těšíme se, že společně s ostřílenými závodníky i odvážnými začátečníky, kteří se rozhodli překonat své limity, oslavíme 100. výročí narození legendy československého běhu,“ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, Puma Czech Republic.

Během závodu bude možné vyzkoušet různé povrchy a terény sloužící k testování nákladních aut a vozů Tatra, které budou rozestaveny podél trati. „Start a cíl závodu se budou nacházet vedle rozsáhlého Muzea nákladních automobilů Tatra. A trať pak zavede běžce na polygon pro testování nákladních vozů, který je celoročně pro veřejnost kompletně uzavřený,“ přibližuje Nikola Gunišová, ředitelka seriálu ČEZ RunTour. 

Účastí na závodu je také možné podpořit Nadační fond Dany a Emila Zátopkových, který byl založen za účelem podpory a rozvoje sportovních aktivit mládeže, a také na veřejnou sbírku Zátopek 100.

-stk-