Barrandov chystá na léto premiéry Tajemství i nové dokumenty

čtvrtek, 16. června 2022, 08:20 Aktuality, TV MediaGuru

Novými díly bude pokračovat pořad Tajemství, připravují se nové dokumenty a televize Barrandov chce v létě také zařadit zahraniční filmy různých žánrů.

Zdroj: TV Barrandov

Zdroj: TV Barrandov

Na konci června uvede TV Barrandov nové pořady. Půjde o speciální verzi kulinářského pořadu Vaření se Soukupem, pokračování Tajemství a dále další dokumenty vlastní výroby, kterým budou v letním schématu patřit večerní časy: Klany slavných, Příběh velké lásky, kriminální Případy, Ve znamení smyslnosti, Skandály slavných a Kultovní filmy a seriály. Tyto premiéry pak doplní další série seriálu Zákon a pořádek a zahraniční filmy různých žánrů (komedie, romantika, krimi, akční, thrillery), které se budou vysílat i na dalších kanálech skupiny – Kino Barrandov a Barrandov Krimi.

Podíl sledovanosti stanic TV Barrandov dosáhl v minulém týdnu 3,8 % (15+, celý den, zdroj: ATO-Nielsen Admosphere), což bylo nejvíce od loňského září. Televize staví na formátech spojených s Jaromírem Soukupem (Moje zprávy, Aréna, Hovory Kalousek Soukup, Česko volí prezidenta, Týden podle Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa či VIP svět). Během května je doplnily premiéry dokumentů o největších osobnostech české kultury v cyklu Tajemství a v červnu se k těmto pořadům přidaly nové díly seriálu Zákon a pořádek a klasické americké westerny.

„Jsem rád, že diváci oceňují barrandovský program, zároveň chceme divákům nabídnout co nejdříve další pořady. Věřím, že se divákům zalíbí jak novinky, tak atraktivní seriály a filmy,” uvedl Jaromír Soukup, podle kterého se televizi daří dosahovat provozního zisku.

-mav-