Benda byl jmenován COO v agentuře Wavemaker

středa, 15. června 2022, 16:30 Aktuality, Lidé, Reklama MediaGuru

Mediální společnost Wavemaker ze skupiny GroupM změní od 1. června 2022 strukturu vedení a do nově zřízené pozice COO jmenovala Michala Bendu.

Michal Benda, zdroj: Wavemaker ČR

Michal Benda, zdroj: Wavemaker ČR

Mediální agentura Wavemaker Česká republika změnila od června strukturu vedení firmy. Do nově zřízené pozice COO jmenovala s platností od 1.6. dosavadního Business Unit Directora, Michala Bendu. Pozice vznikla s ohledem na fakt, že současný CEO Ondřej Šimůnek přibírá ke své funkci jednatele Wavemaker také zodpovědnost za řízení marketingu celé skupiny GroupM na českém trhu.

Benda nastoupil do agentury Wavemaker v roce 2019 na pozici Business Unit Director se zodpovědností za více než třetinu klientského portfolia agentury a zároveň je po celou dobu působení součástí užšího vedení. Jeho role je primárně směřována do podpory řízení agentury a strategického rozvoje. Nadále přitom zůstává v kontaktu se svým portfoliem klientů.

Michal Benda nastartoval svoji kariéru před 15 lety v mediální agentuře Universal McCann, kde působil 11 let a v roce 2019 odcházel z pozice client service directora. 

-mav-