Disney+ spouští v úterý svou streamingovou službu v Česku

úterý, 14. června 2022, 08:40 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Streamingová platforma Disney+ od společnost Walt Disney Company spouští v úterý 14. června svou službu v České republice.

Zdroj: Disney+

Zdroj: Disney+

Streamingová platforma Disney+ od společnost Walt Disney Company spouští v úterý 14. června svou službu v České republice. Běžné měsíční předplatné stojí 199 Kč, roční pak 1990 Kč.

Od prvního bude k dispozici na Disney+ nabídka čítající více než 800 filmů, 900 seriálů a 130 titulů z původní tvorby z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a další.

Na Disney+ najdou diváci např. kompletní ságu Skywalkerů, obě řady seriálu Mandalorian a novinky Boba Fett: Zákon podsvětí a Obi-Wan Kenobi. K dispozici je také přes 40 Marvel filmů, včetně snímku Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, nominovaného na Oscara, a filmů Eternals, Avengers: Endgame či Captain Marvel. Na Disney+ je také přes 30 Marvel seriálů včetně Moon Knight, Loki a WandaVision, kompletní kolekce Toy Story: Příběh hraček, filmy Luca, Duše, Encanto, Ledové království a Ledové království II, seriál Jen vraždy v budově, minisérie Pam a Tommy, The Kardashians, Královny hip hopu, thriller Smrt na Nilu, Simpsonovi, Chirurgové, Záchranáři L. A. či Black-ish.

Uživatelé budou moci streamovat v HD kvalitě až na čtyřech zařízeních zároveň, stahovat neomezeně na deseti zařízeních, u vybraných titulů bude k dispozici IMAX Enhanced, budou si moci nastavit až sedm různých profilů, včetně dětských, které umožní pouštět pouze obsah vhodný pro jejich věk.

Disney+ zpřístupní po startu všechny díly vlajkových pořadů

úterý 7. června 2022

-mav-