Dm spouští další fázi kampaně, věnuje se přírodě

středa, 29. června 2022, 18:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Dm drogerie markt vstupuje do další části celoroční kampaně „Zažij sílu inspirace“. Po umění se zaměřuje na přírodu.

Zdroj: Repro YT Dm drogerie markt Česko

Zdroj: Repro YT Dm drogerie markt Česko

Společnost Dm drogerie markt odstartovala další část své celoroční kampaně „Zažij sílu inspirace“. Fáze, pro kterou bylo inspirací umění, nedávno vyvrcholila malbou mural artu v Praze a v Plzni. Pro nadcházející měsíce pak bude inspirací samotná příroda. 

„Příroda je kolem nás každý den. Může být proto inspirací i pro naše jednání a vnímání. V Dm jsme přesvědčeni o tom, že se společnými silami dokážeme zasadit o změnu k lepšímu. V prodejnách nabízíme produkty šetrnější k životnímu prostředí, které zákazníci snadno rozpoznají díky zelené cenovce. Chceme tak přispět k udržitelnějšímu způsobu života a lepší budoucnosti našich dětí,“ vysvětluje manažer komunikace Dm drogerie Jiří Peroutka.

Myšlenka trvalé udržitelnosti je součástí filozofie společnosti Dm, jež jí věnuje pozornost také v rámci vlastního fungování. V prodejnách tam, kde je to možné, využívá zelenou energii, na budovách centrály v Českých Budějovicích a logistického centra v Jihlavě má solární panely. „V každém krajském městě je jedna prodejna, která disponuje plnicí stanicí na ekologickou drogerii značky Tierra Verde. Důkazem kvality našich výrobků je rovněž to, že řada produktů Pro Climate letos získala pečeť Green Brand. Značky DmBio a Alverde na ni dosáhly dokonce už podruhé,“ uvádí Peroutka.

Kampaň, v níž značka inspiruje přírodou, poběží až do října, a to v televizi na stanicích skupiny Prima, Nova, Óčko, Barrandov, Atmedia a Seznam TV. Na ni naváže poslední fáze, jež potrvá do prosince a ponese se v duchu inspirace samotnými lidmi.

Cílem celé kampaně je brát inspiraci jako emocionální podporu a vnímat ji jako zdroj nových podnětů a nápadů ve všech oblastech lidského života. „Smyslem kampaně je pomoci zákazníkům i spolupracovníkům najít sebe sama, ve změnách vidět příležitosti a vytvořit prostředí a komunikaci, které budou inspirovat k opakovaným návštěvám prodejen i online shopu dm.cz,“ uzavírá Peroutka.

-stk-