Do Insighters nastupují Hlatká, Šoltésová a Vondrová

sobota, 18. června 2022, 08:05 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Agentura Insighter rozšiřuje řady svých zaměstnanců. Má jich 52.

Simona Vondrová, Kateřina Hlatká a Tereza Šoltésová nastupují do agentury Insighters, zdroj: Insighters.

Simona Vondrová, Kateřina Hlatká a Tereza Šoltésová nastupují do agentury Insighters, zdroj: Insighters.

PR a digitální agentura Insighters se rozrůstá o tři nové zaměstnance. Na pozici senior account manager nastoupila Kateřina Hlatká a na pozici account manager Tereza Šoltésová. Na tuto pozici povyšuje i Markéta Kabuďová, která v agentuře působí již tři roky. Pozici account executive zastane Simona Vondrová. Celkem má agentura 52 pracovníků. 

Z agentury MSL ze skupiny Publicis přišla Kateřina Hlatká, v současnosti se specializuje na produktovou komunikaci. Mezi její klienty patří například společnost Huawei nebo Živina.

Z PR Agentury AMI Communications přestoupila Tereza Šoltésová jako nový člen HealthCare týmu. Poslední novou kolegyní je Simona Vondrová. Po své předchozí praxi v PR Agentuře Bison & Rose nastupuje do Insighters, kde se specializuje zejména na B2B klienty.

Markéta Kabuďová se stává account managerem. „Moje práce spočívá především v zajišťování služeb pro klienty z oblasti energetiky či stavebnictví,“ říká Kabuďová, která dříve také pracovala v PR agentuře AMI Communications. 

Komunikační agentura se za poslední rok rozrostla o devět nových pracovníků nejen z oboru PR. Posiluje i digitální oddělení, které v tuto chvílí čítá 17 odborníků specializující se od performance marketingu, přes tvorbu webových stránek až po influencer marketing.

-stk-