DoDo volí na digitální marketing LCG New Media

středa, 29. června 2022, 15:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

DoDo si na zajištění digitálního marketingu na šesti evropských trzích vybrala agenturu LCG New Media.

Zdroj: DoDo

Zdroj: DoDo

Logistická firma DoDo si na zajištění digitálního marketingu na šesti evropských trzích zvolila agenturu LCG New Media, jejímž úkolem budou například kampaně na nábor kurýrů, získávání nových franšízových partnerů nebo pomoc se zvyšováním brand-awareness a akvizicí nových zákazníků.

„Zajišťovat budeme brand a výkonnostní kampaně na nábor kurýrů, rozšiřování partnerů a franšíz či zvyšování povědomí o značce v jednotlivých zemích. Součástí spolupráce je I implementace automatizovaných reportingů napříč skupinou,” říká za LCG New Media CEO agentury Vojtěch Lambert. „DoDo vnímáme jako zajímavou a velmi dynamicky se rozvíjející firmu ve svém oboru a jsme rádi, že jsme to my, kdo jim může pomáhat budovat značku hned na šesti trzích,“ dodává. 

Kampaně bude LCG New Media zajišťovat v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Německu a v Rakousku. Kromě toho logistická služba působí ještě v Bulharsku.

„Při výběru zahraniční agentury pro nás byl klíčový individuální přístup a hledali jsme partnera, který se nespoléhá na univerzálně platná řešení, ale dokáže plně pochopit fungování našeho byznysu a teprve na základě toho nastavit vhodný výkonnostní model. V LCG New Media mají četné zkušenosti s působením napříč zahraničními trhy a zároveň jsou silně orientovaní na analytickou práci s daty, což je přístup, na kterém DoDo staví i v logistice. Věříme, že naše vzájemná spolupráce podpoří jak akvizici nových klientů, tak vstup DoDo na další zahraniční trhy, což je pro nás momentálně jednou z hlavních priorit,” komentuje Jana Hejnicová, Group Head of Marketing DoDo.

-stk-