GLS chce kampaní ukázat svůj osobní přístup k balíkům

pátek, 10. června 2022, 15:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

GLS spouští mezinárodní kampaň, s níž chce demonstrovat osobní přístup k příjemcům balíků.

Zdroj: GLS

Zdroj: GLS

Přepravní společnost GLS odstartovala mezinárodní kampaň, která je po loňském rebrandingu dalším krokem v budování značky. Kampaní vytvořenou ve spolupráci s kreativní agenturou dentsuAchtung! přepravce demonstruje svůj osobní přístup k příjemcům balíků. Celou kampaň provází motto „To není balík“. 

„V minulém roce jsme udělali několik důležitých kroků k posílení naší značky na trhu B2C a našeho cíle stát se oblíbeným balíkovým přepravcem. Mezinárodní kampaň je dalším logickým krokem ve vyprávění našeho příběhu, a to na všech trzích,” říká Marleen Rooders, Senior Manager Group Strategy, Marketing & Communications skupiny GLS. 

Kampaň, jež běží v Evropě a Severní Americe, je postavena na myšlence, že pro odesílatele i příjemce nikdy nejde o pouhý balík. Stojí na klíčových momentech interakce kurýrů GLS se zákazníky při vyzvednutí a doručení zásilky.

„Abychom ukázali osobní přístup GLS, v jehož centru jsou lidé, rozhodli jsme se zaměřit na osobu, která balík přebírá. Pro příjemce se nikdy nejedná jen o balík, protože jeho obsah mu do života přináší určitou hodnotu. Ve všech situacích, které v kampani ukazujeme, je něco tak jednoduchého, jako doručování balíků, spjato s jedinečnými emocemi. Brandové motto Parcels to People toto celé vystihuje ve třech slovech,” říká Diederik Mulder z agentury dentsuAchtung!.

Kampaň využívá videa znázorňující význam služeb GLS v každodenním životě lidí. K vidění budou na internetu a sociálních sítích.

-stk-