Káva L’OR Professional cílí na hotelový segment

středa, 8. června 2022, 09:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Značka kávy L’OR Professional představuje nový koncept „Cesta kávy“, kterým chce oslovit hotelový segment.

Kávu L'OR Professional je možné si dát například na hotelovém pokoji, zdroj: JDE Professional.

Kávu L'OR Professional je možné si dát například na hotelovém pokoji, zdroj: JDE Professional.

Francouzská značka kávy L’OR Professional uvádí na trh nový koncept „Cesta kávy“, jímž se zaměřuje na hotelový segment. Jejím cílem je uspokojit kávové přání hostů od ranního šálku až po večerní kávový drink. 

„Cesta kávy L’OR Professional zahrnuje aromatickou, čerstvě namletou zrnkovou kávu během snídaně, možnost vychutnat si lahodnou kávu z kapslového kávovaru v soukromí pokojů po odpoledním návratu ze schůzek nebo poznávání města, šálek kávy po večeři v hotelové restauraci i kávový koktejl v lobby baru,“ popisuje Lumír Františák, sales manager společnosti JDE Professional, která značku L’OR Professional v České republice zastupuje. 

Společnost nabízí řešení na míru potřebám konkrétního hotelu a přáním jeho hostů. Koncept zahrnuje zapůjčení všech kávovarů zdarma, včetně jejich servisu. Součástí jsou automatické kávovary, které hosty dokážou obsluhovat i sami například během snídaně či konferencích. V restauraci je možné uplatnit pákový kávovar, v pokojích si kávu hosté mohou připravit přes kapslové přístroje. 

Na českém trhu je koncept uplatněn například v pražském butikovém Le Palais Art Hotelu. „S naším kávovým partnerem, L’OR Professional, jsme vyladili vše tak, aby měli naši hosté perfektní kávu i čaj k dispozici ráno u snídaně i během dne na svých pokojích. Konzultovali jsme rovněž nabídku v lobby baru, aby byla atraktivní a uspokojovala přání našich hostů. Aktuálně jsme například do našeho menu zařadili dva trendy kávové drinky, které si každý může vychutnat rovněž na terase s krásným výhledem na Prahu,“ dodává ředitel hotelu Josef Neufus. Dále je koncept již používaný i v konferenčních hotelech jako Holiday Inn nebo Aquapalace Čestlice. 

Společnost JDE Professional na českém trhu zastupuje značky L'OR Professional, Jacobs, Douwe Egberts, Piazza d'Oro či čaje Pickwick. Až 30 % prodaných výrobků napříč portfoliem tvoří hotelový segment, dále se firma zaměřuje na servis v kancelářích, restauracích, nápojových automatech či konzumaci doma. 

-stk-