Kendamil hledá v kampani „opravdové rodiče“

neděle, 26. června 2022, 07:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Dětská výživa Kendamil chce kampaní bořit stereotypy spojené s rodičovství.

Zdroj: Kendamil

Zdroj: Kendamil

Značka dětské výživy Kendamil připravila společně s kreativní agenturou Story TLRS projekt, který chce ukázat bez rozdílů, kompromisů a příkras „opravdové rodičovství“. Během roční spolupráce proběhnou tři samostatné kampaně, které mají za cíl proniknout do světa rodičovství a bořit stereotypy s ním spojené. První kampaň „Rodiče 21. století“ se zaměří na aktivní život s potomky.

„Komunikace dětské výživy na českém trhu se ubírá velmi dlouho sterilním a stereotypním směrem, je jednotvárná a zaměnitelná. Jsme nadšeni, že se značka Kendamil rozhodla pro odvážnější komunikaci, která bude založena na myšlence opravdového rodičovství. Rodiče budeme zobrazovat bez příkras se všemi jeho klady i zápory. Cílem je bořit mýty a stereotypy, které se tradičně s novou životní rolí pojí,“ říká Jiří Markvart, kreativní ředitel agentury Story TLRS.

První, právě probíhající kampaň „Rodič 21. století“ připomíná, že po narození dítěte rodičům nutně nekončí život a na svá dobrodružství nemusí zanevřít, a to ať už se jedná o kariéru, volný čas, nebo třeba cestování. Hlavní myšlenkou je, že nová generace rodičů je ochotna užívat si život společně s dětmi kdekoliv a díky Kendamilu se nemusí omezovat. Celou kampaň provází soutěž o roční zásobu výživy Kendamil v podobě sdílení fotek ze svých nevšedních zážitků s dětmi. 

Během následujících měsíců proběhnou další dvě kampaně. V srpnu bude Kendamil hledat netypické rodiče. V následujících měsících pak ukáží dnes již známý fenomén Instagram vs. reality, který odhalí, jací jsou rodiče bez filtru. Všechny tři kampaně propojí microsite, za kterou stojí designové studio Semibold.

„Agentura Story TLRS skvěle odhadla, jakou změnu chceme v komunikaci udělat. Celá kampaň je velmi kreativní a vtahuje do děje samotné rodiče. Chceme tak docílit zvýšení povědomí o značce Kendamil a zviditelnit ji pro všechny bez rozdílů věku, pohlaví nebo sexuální orientace. Snažíme se pokračovat v netradiční komunikaci a chceme být o krok blíž našim spotřebitelům,” říká Tair Iminov, brand manager značky Kendamil ze společnosti Health Academy.

-stk-