Letiště Praha zapojuje do kampaně influencerku Hudcovou

sobota, 25. června 2022, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vzhledem k silné letní sezóně připravilo Letiště Praha komunikační kampaň s radami pro cestující. Její součástí je také zahájení spolupráce s influencerkou Eliškou Hudcovou.

Eliška Hudcová, zdroj: Letiště Praha

Eliška Hudcová, zdroj: Letiště Praha

Vzhledem k silné letní sezóně připravilo Letiště Praha komunikační kampaň s radami pro cestující. Její součástí je také zahájení spolupráce s cestovatelkou, bloggerkou a influencerkou Eliškou Hudcovou. Nová ambasadorka podporuje dlouhodobé poslání letiště, inspiraci k cestování a objevování světa. Díky spojení vznikají edukační videa z prostředí letiště, pro cestující, kteří využívají letecké spojení z Prahy.

„Společně s Eliškou jsme připravili pokračování oblíbeného seriálu Vylítávky, ve kterém přinášíme zajímavé tipy, jak cestovat bez stresu, na nic nezapomenout a jak si cestování i čas na letišti příjemně užít. Reagujeme tak na velmi silnou letní sezónu, která nás letos čeká. Eliška, jako vášnivá cestovatelka do seriálu promítá své poznatky a zkušenosti, které při svých cestách nasbírala. V plánu máme deset dílů a první z nich představujeme právě nyní,“ říká Pavlína Musilová, šéfka marketingu a korporátní identity Letiště Praha.

Zdroj: Letiště Praha

Spolupráce s influencerkou doplňuje letošní marketingovou komunikaci Letiště Praha na podporu leteckých spojení z Prahy, kterou spustilo v květnu se sloganem „Kde to letos zapíchnete vy?“. Cílem je podpořit cestovní ruch a vrátit provoz letiště na úroveň období před pandemií covid-19.

Kampaň vznikla ve spolupráci s agenturou Loosers a kreativa pracuje s grafiku „pinu“, který je znám každému cestovateli z nejrůznějších mapových aplikací. Online kampaň je rozplánována na celý rok a zaměřuje se na destinace pro aktuální období. Letos se také soutěží o letenky s vybranými aerolinkami.

-mav-