Marketing a komunikaci skupiny Progresus vede Kryńska

čtvrtek, 23. června 2022, 10:30 Aktuality, Marketing, PR, Lidé MediaGuru

Marketing a komunikaci investiční skupiny Progresus Invest Holding řídí Dana Kryńska.

Dana Kryńska, zdroj: Progresus Invest Holding

Dana Kryńska, zdroj: Progresus Invest Holding

Do čela marketingu a komunikace investiční skupiny Progresus Invest Holding nastoupila Dana Kryńska. Jejím úkolem bude strategické řízení marketingu a komunikace celého holdingu a jednotlivých značek v portfoliu, do kterého spadá například jednička na trhu dřevostaveb RD Rýmařov.  Zaměří se především na uvedení nové značky na trh a budování jejího dobrého jména v souladu s vizí a strategií zakladatelů Lukáše Zrůsta a Lukáše Forala.

Dana Kryńska přišla do skupiny Progresus z Accolade. Předtím působila mnoho let jako ředitelka marketingu investiční společnosti Pioneer Investments, kde se podílela na fúzi s francouzskou Amundi. 

„Progresus je skupina s velkými ambicemi, cílevědomými lídry a energií budovat úspěšné firmy. Definují ji tyto hodnoty: profesionalita, inovace, udržitelnost, a především respekt a lidskost. Majitelé investují do takových projektů, které souvisejí s kvalitami života a prospěchem pro celou společnost. V současné chvíli jsme odstartovali první fázi komunikace spojenou s naším partnerstvím KVIFF a dále intenzivně připravujeme strategii značek a celkovou marketingovou strategii,“ říká Dana Kryńska.

-stk-