Marketing Ness Czech vede Anna Laviana Ludvíková

pátek, 17. června 2022, 10:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Do čela marketingového oddělení společnosti Ness Czech nastoupila Anna Laviana Ludvíková.

Anna Laviana Ludvíková, zdroj: Ness Czech

Anna Laviana Ludvíková, zdroj: Ness Czech

Ve společnosti Ness Czech, která patří mezi přední systémové integrátory na českém trhu a je členem globální mezinárodní skupiny Ness Digital Engineering, řídí od června marketingové oddělení Anna Laviana Ludvíková. 

Anna Laviana Ludvíková působí ve společnosti od roku 2020, od svého nástupu má zodpovědnost za marketingovou a komunikační strategii, externí a interní komunikaci a podporu obchodních aktivit. V nové roli Head of Marketing bude více spolupracovat s managementem firmy.

„Za mého působení se nám podařilo významně pozvednout interní komunikaci a obnovit mediální obraz Ness na lokálním trhu,“ říká Anna Laviana Ludvíková a dodává: „I nadále se hodlám věnovat především růstu povědomí o společnosti a podpoře nových obchodních příležitostí. Zaměřit bych se chtěla i na posilování značky Ness jakožto dobrého a vstřícného zaměstnavatele.“

Anna Laviana Ludvíková pracovala dříve jako manažerka vztahů s partnery a byla zodpovědná za PR aktivity a externí komunikaci rozličných mezinárodních firem a organizací. Zkušenosti má také z Českého rozhlasu, kde působila jako editorka španělské sekce vysílání. Vystudovala filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, věnovala se taktéž managementu na VŠE v Praze.

-stk-