Autor textu MediaGuru
Prosecco Mionetto představuje limitovanou edici kabelek od designérky Lucie
Kalousové a její značky Patrick Poppet.
Značka prosecca Mionetto uvádí na český trh limitovanou edici tzv. poppetek, kabelek značky Patrick Poppet, za níž stojí designérka Lucie Kalousová.
Kolekce nabízí výběr z několika variant, které se hodí pro každou příležitost - od malé večerní, inspirované nejvyšší řadou Mionetto Cartizze, po velkou kabelku, reflektující vlajkovou loď Mionetto Prosecco Prestige DOC brut. Mini lahev Mionetto Prosecco Prestige DOC brut 0,2 l zase stojí za vznikem malé poppetky.
Kabelky pracují s barvami typickými pro tuto značku prosecca, tedy oranžovou, černou, ale také se světle růžovými a zlatými odstíny, odkazujícími k perlivému nápoji. Stěžejním prvkem limitované edice jsou kožená kolečka odkazující na bublinky a bohaté perlení.
Součástí spolupráce jsou i dva originální obrazy, sestávající z 80 černých plíšků z prosecca v oranžovo-zlatém vyznění.
-stk-
# design # Mionetto # prosecco # kabelky # Patrick Poppet # Lucie Kalousová
Autor textu MediaGuru
První novinová společnost (PNS) mění po více než sedmi letech vedení.
Z pozice předsedy představenstva odchází Vít Rozsypal, kterého nahrazuje
manažer Ivo Kalík.
Kriminální seriál Specialisté bude na obrazovce TV Nova pokračovat novými
díly. Zahájilo natáčení dvanácté řady.
Od podzimní sezóny se ve vysílání hlavního kanálu TV Nova objeví díly
Ordinace v růžové zahradě, které už byly distribuovány na platformě
Oneplay a dříve na Voyu. Zamířit by měly do večerního vysílání.