Novou ambasadorkou Metaxy se stala Aňa Geislerová

středa, 29. června 2022, 13:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tváří komunikace značky Metaxa na sociálních sítích se stala herečka Aňa Geislerová.

Zdroj: Metaxa / Mast-Jägermeister

Zdroj: Metaxa / Mast-Jägermeister

Řecká značka Metaxa letos v březnu představila novou kampaň s podtitulem Zažij nečekané. Pro podporu komunikace na sociálních sítích si vybrala ambasadorku Aňu Geislerovou, jež nafotila sérii tematických snímků, které během následujících šesti měsíců uveřejní na svém instagramovém účtu @geislerka.

„Metaxa pro mě představuje zlatý nápoj. Nejen, že je vynikající při tzv. zlaté hodince, sám je zlatavý, ale také se mi líbí jeho dlouhá historie. Mám radost, že můžu být tváří zrovna této ikonické řecké pálenky,“ říká Aňa Geislerová, jež v průběhu roku postupně ukáže, jak si vychutnat Metaxu během letních večerů, ale také o slavnostních momentech jako jsou svátky na konci roku. 

„Jsme rádi, že se Aňa rozhodla s námi spolupracovat. Je plná energie, kterou perfektně přenáší i na značku Metaxa. Dokáže si plně vychutnávat život, a to je také základ DNA naší značky,“ říká Kateřina Hladíková, group brand manažerka společnosti Mast-Jaegermeister CZ, jež má značku v portfoliu. 

Metaxa svou novou spolupráci s Aňou Geislerová představila na červnové tiskové konferenci k odhalení stoleté edice Metaxa AEN Three Generations v pražském baru Cloud 9 hotelu Hilton.

-stk-