PRE vstupuje poprvé s kampaní do televize

čtvrtek, 9. června 2022, 11:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve své historicky první televizní kampani sází Pražská energetika na pohádkový příběh.

Klíčový vizuál k nové kampani Pražské energetiky, zdroj: PRE

Klíčový vizuál k nové kampani Pražské energetiky, zdroj: PRE

Pražská energetika (PRE) vstupuje poprvé ve své historii s kampaní do televize. Sází přitom na pohádkový příběh o přátelství zvídavého chlapce Přemka a jeho kamarádky lišky Eli, jež se mu zjeví při hodině fyziky a společně dodají energii elektrokoloběžce, elektromobilu, tramvaji, veřejnému osvětlení, hračkám v dětském pokojíčku a celému městu. Cílem kampaně je především budování pozitivního vztahu se značkou.

Kampañ bude k vidění v televizi, outdooru, na internetu a sociálních sítích. „Přemek a Eli primárně budují povědomí o značce, zároveň ale spot propaguje PRE jako infrastrukturního a elektromobilního partnera a dodavatele služeb – nejen elektřiny a plynu. Přestože PRE slaví 125 let, důležitými tématy jsou pro nás modernost a inovace. Proto jsme také zvolili technologii 3D efektů,“ přibližuje Viktor Procházka, head of strategic marketing za PRE.

„Ačkoliv elektřinu používáme neustále, nikdo jsme ji neviděli. To nám dává prostor k představivosti, stejně jako v příběhu našeho malého hrdiny. Právě díky jeho představivosti zažíváme, kolik dobrého může elektřina od značky PRE přinášet,“ dodává Aleš Hron z agentury WMC Grey, jež je pod kampaní podepsána.

Postava lišky je kompletně 3D z dílny PFX. Produkce se ujala společnost Boogie Films s režisérem Martinem Dudou. Vzhledem k tomu, že je značka historicky provázaná s Prahou, odehrává se spot v reáliích metropole. Spotu dominují tři hlavní oblasti, kterým se PRE věnuje: PRE mobilita, elektřina a plyn do domácností a elektřina pro celé město.

-stk-