Royal Crown Cola podporuje kampaní novinku bez cukru

pátek, 24. června 2022, 15:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Royal Crown Cola uvádí na trh novinku bez cukru a spolu s ní vypouští i novou komunikaci.

Zdroj: repro sport Royal Crown Cola

Zdroj: repro sport Royal Crown Cola

Značka Royal Crown Cola uvádí na trh novinku bez cukru a spolu s ní vypouští i novou komunikaci. Pro Kofola ČeskoSlovensko ji natočila agentura WMC Grey, která už pro značku vytvořila spot v rámci kompletního repositioningu v roce 2018.

K původní dějové lince, natočené s americkými herci Walkerem Beringtonem a Jimmy Lee Bargenguest Jr., přibyl packshot a nový úvodní záběr. „V novém spotu se znovu setkáváme s dvojicí jižanů, kteří z pohody své verandy sledují závod želv. Líné odpoledne jim zpříjemňuje vychlazená Royal Crown Cola. A tu si vychutnávají hezky pomalu,” popsala Martina Vacíková, account director WMC Grey.

Právě pomalé tempo bylo ústředním bodem nové komunikace značky, kterou agentura v roce 2018 vytvořila. ‚‚Původní strategie Royal Crown Coly Original pracovala se zpomalením a vychutnáním si cesty,” upřesňuje Jan Plajner, business development director WMC Grey, ‚‚Pro Royal Crown Colu No Sugar jsme zpomalili na úplnou nulu a zaměřili se na ještě větší vychutnání si samotného momentu."

Původní kampaň, která identitu značky i samotný produkt zasadila do prostředí amerického Jihu, vyhrála kromě ADC Czech Awards i Golden Effie za dlouhodobé budování značky. V něm pokračuje i kampaň produktové novinky. ‚‚Sweet life need no sugar, my dear. Život na jihu US je sladký dost, a tak si Royal Crown Cola klidně může dovolit vyrobit pravou jižanskou kolu bez cukru,” shrnuje komunikaci nového nápoje David Suda, kreativní ředitel WMC Grey.

Suda režíroval online verze, která vznikla už s originálním spotem v roce 2018. Na kreativním konceptu spolupracovali art director Radek Pleha a idea maker/copywriter Klára Javůrková z WMC Grey, account tým zastoupila Leona Čekalová a natáčení proběhlo s produkcí Boogie.

-mav-